قیمت تعمیر پکیج و هزینه سرویس پکیج در سال 1401? [راهنمای کامل]

قیمت تعمیر پکیج و هزینه سرویس پکیج در سال 1400 [راهنمای کامل]

راهنمای 5 دقیقه‌ای ما برای هزینه سرویس دیگ همه چیز از قیمت‌ها گرفته تا نکاتی برای جلوگیری از تعمیرات از طریق تعمیر و نگهداری خوب دیگ را پوشش می‌دهد.

بنابراین، اگر به دنبال سرویس دهی دیگ خود هستید اما مطمئن نیستید که چقدر این کار می‌تواند شما را عقب بیاندازد، قطعاً در جای درستی هستید.

علاوه بر این، اگر دچار خرابی دیگ شده‌اید و در فکر جایگزینی هستید، به شما فرصتی می‌دهیم تا قیمت‌های (ثابت) مدل‌های برتر دیگ را روی صفحه نمایش خود مقایسه کنید .

فهرست مطالب

سرویس دیگ بخار چقدر است؟
هر چند وقت یک بار باید بویلر خود را سرویس کنم؟
از کجا می‌توانم یک مهندس گاز برای تکمیل خدمات دیگ بخار پیدا کنم؟
چه چیزی باید در هزینه سرویس بویلر گنجانده شود؟
موارد اضافی که باید در هزینه خدمات دیگ شما لحاظ شود
آیا هزینه خدمات بویلر برندهای Worcester، Baxi، Vaillant و دیگران متفاوت است؟
چگونه از دیگ خود در بین قرارهای خدمات محافظت کنید
سرویس دیگ بخار: بعدی چیست؟
سرویس دیگ بخار چقدر است؟

سرویس دیگ بخار معمولاً بین 70 تا 90 پوند هزینه دارد. با این قیمت، یک بازرسی کامل، آزمایش گاز دودکش و تمیز کردن فیلتر سیستم مغناطیسی (اگر دارید) دریافت می‌کنید. با این حال، توجه داشته باشید که این اعداد شامل هزینه قطعات و نیروی کار مورد نیاز برای انجام تعمیرات نمی‌شود.

چرا هزینه‌های سرویس بویلر ممکن است متفاوت باشد؟

اولاً، قیمت خدمات دیگ بسته به موقعیت مکانی شما متفاوت است . به عنوان مثال، اگر در لندن هستید، در قیمت بالاتری از قیمت‌ها پرداخت خواهید کرد.

شما همچنین با انتخاب یک شرکت ملی خدمات دیگ بخار، هزینه بیشتری را پرداخت خواهید کرد. شرکت‌های ملی بین 110 تا 135 پوند هزینه دریافت می‌کنند و این فقط برای سرویس دیگ بخار است.

اگر وسایل گازسوز دیگری دارید، می‌توانید آنها را به همراه داشته باشید تا قیمت کلی را کاهش دهید.  سرویس دیگ بخار، آتش گاز و اجاق گاز احتمالاً در محدوده 100 تا 125 پوند است.

آیا سرویس دیگ بخار One-0ff هزینه بیشتری دارد؟

خدمات یکباره دیگ بخار نباید بیش از معاینه سالانه برای شما هزینه داشته باشد – هنوز هم باید 70 تا 90 پوند پرداخت کنید.

با این حال، همیشه بهترین کار این است که حداقل سالی یک بار دیگ خود را بررسی کنید. این به این دلیل است که سرویس‌های معمولی می‌توانند مشکلات را پیش از خراب شدن و جایگزینی کامل دیگ بخار برطرف کنند. با این حال، یک سرویس دیگ بخار بهتر از عدم سرویس دهی است، درست مانند هزینه کردن 70 تا 90 پوند برای سرویس بسیار بهتر از کاهش 2000 پوندی برای یک دیگ کاملاً جدید.

مطالعه بیشتر:   طریقه خاموش کردن رادیاتور شوفاژ?

هر چند وقت یک بار باید بویلر خود را سرویس کنم؟

ما توصیه می‌کنیم یک سرویس دیگ بخار سالانه دریافت کنید. در واقع، اکثر تولیدکنندگان دیگ بخار گارانتی خود را رعایت نمی‌کنند مگر اینکه دیگ شما توسط یک مهندس ایمن گاز هر 12 ماه یکبار سرویس شود.

بنابراین، اگر دیگ نسبتاً جدیدی دارید، سرویس معمولی را انتخاب کنید و مطمئن شوید که برای آن رسید دریافت کنید. اکثر مهندسین گرمایش Gas Safe می‌توانند رسیدی با شرح کار (از جمله آزمایش گاز دودکش) ارائه دهند که در صورت نیاز به استفاده از گارانتی، می‌توانید آن را به سازنده دیگ ارائه دهید.

از کجا می‌توانم یک مهندس گاز برای تکمیل خدمات دیگ بخار پیدا کنم؟

می توانید مهندسین ایمن گاز محلی را در ثبت نام ایمن گاز بیابید.   تمامی تاجران حرفه‌ای که بر روی وسایل گازسوز (مانند دیگ شما) کار می‌کنند، باید ثبت نام Gas Safe داشته باشند. بنابراین، اگر پیشنهادی از یک مهندس گرمایش محلی دارید، شماره Gas Safe آنها را بگیرید و با مراجعه به ثبت نام بالا اطمینان حاصل کنید که بررسی می‌شود.

دیگ شما از چه نوع سوختی استفاده می‌کند؟

گاز
LPG

قیمت ثابت آنلاین با نصب روز بعد

دیگهای بخار ورچستر از 1965 پوند.

چه چیزی باید در هزینه سرویس بویلر گنجانده شود؟

هزینه سرویس دیگ باید شامل بازرسی دستگاه شما، آزمایش گاز دودکش و تمیز کردن فیلتر مغناطیسی شما باشد.

همیشه از مهندس دیگ بخار خود توضیحی در مورد کارها، از جمله نتایج آزمایشاتی که انجام داده‌اند، بخواهید.

صاحبخانه‌ها (طبق قانون) به گواهی ایمنی گاز در تکمیل خدمات نیاز دارند. پس از تکمیل مراحل، صاحبخانه اطلاعات زیر را در گواهی خدمات دیگ بخار دریافت می‌کند:

جزئیات تست دودکش و گاز دودکش
شماره گاوصندوق، نام مهندس، نام شرکت و آدرس
مسائل کشف شده از بازرسی و مشاوره در مورد اقدامات بعدی
جزئیات هر گونه مشکلی که باعث نگرانی‌های فوری ایمنی می‌شود
جزئیات وسایل گازسوز اضافی بررسی شده (به عنوان مثال آتش یا اجاق گاز)

مطالعه بیشتر:   همه چیز در مورد شیر گاز پکیج ? خرابی، عیوب و هزینه تعویض

این گواهی برای صاحبان خانه ضروری نیست، اگرچه شما نیز می‌توانید درخواست کنید.

موارد اضافی که باید در هزینه خدمات دیگ شما لحاظ شود

عاقلانه است که هنگام درخواست خدمات، موارد اضافی زیر را بخواهید:

بازرسی سریع تمام قطعات داخلی دیگ
افت فشار دیگ را بررسی کنید و در صورت وجود نشتی سیستم گرمایش را بررسی کنید

هنگام رزرو سرویس دیگ بخار، مطمئن شوید که این آزمایشات اضافی را درخواست می‌کنید، زیرا ممکن است بر هزینه سرویس دیگ تأثیر بگذارند.

بازرسی قطعات

تعمیر بویلر اغلب مورد نیاز است زیرا مهندسان بازرسی تمام قطعات دیگ را بررسی نمی‌کنند. اما با درخواست بازرسی دقیق‌تر، ممکن است از پرداخت هزینه تعمیر زیاد جلوگیری کرده و عمر دیگ خود را افزایش دهید. و در دنیای گرمایش، پیشگیری معمولاً بسیار ارزان‌تر از درمان است – قیمت دیگ‌های جدید می‌تواند بسیار بالا باشد و احتمالاً با نصب بیش از 2000 پوند به شما بازگرداند.

بررسی اجزای زیر بیشترین تأثیر را بر طول عمر دیگ شما خواهد داشت:

مبدل حرارتی
پمپ
پنکه
شیر گاز
بررسی فشار دیگ بخار

شما از مهندس می‌خواهید که افت فشار و نشتی را بررسی کند. (نشتی دیگ‌ها را به سرعت از بین می‌برد – اگر یکی دارید، می‌خواهید فوراً آن را پیدا و تعمیر کنید).

آیا هزینه خدمات بویلر برندهای Worcester، Baxi، Vaillant و دیگران متفاوت است؟

شما نباید هزینه بیشتری بپردازید زیرا صاحب یک برند یا مدل خاص هستید – بیشتر بویلرها به زمان مشابهی برای سرویس نیاز دارند.

بسیاری از تولیدکنندگان دیگ دارای نصب اختصاصی و یک تیم خدمات محلی هستند. بنابراین، اگر یک مهندس گرمایش را ترجیح می‌دهید که در یک دیگ بخار خاص تخصص داشته باشد، می‌توانید مستقیماً به تیم خدمات آنها مراجعه کنید.

با این حال، توجه داشته باشید که هزینه سرویس دیگ بخار از طرف تیم سازنده ممکن است گرانتر باشد. بنابراین، اگر به خدمات دیگ بخار ورچستر نیاز دارید، ممکن است با تماس نگرفتن با یک مهندس از خود ورسستر، در هزینه خود صرفه جویی کنید . تولید کنندگان همچنین سعی می‌کنند خدمات خود را با ضمانت‌های طولانی و پوشش دیگ که ممکن است واقعاً به آن نیاز نداشته باشید، ارائه دهند.

با این حال، می‌توانید جزئیات مهندسین خدمات محلی را در زیر بیابید:
مهندسین سرویس بویلر ورستر
مهندسین سرویس بویلر باکسی
مهندسین سرویس بویلر Viessmann
مهندسین سرویس بویلر Vaillant
چگونه از دیگ خود در بین قرارهای خدمات محافظت کنید

مطالعه بیشتر:   آیا می توانید رادیاتورها را با رنگ براق رنگ کنید؟

سرویس دهی منظم یکی از راه‌هایی است که دیگ بخار را در حالت عالی نگه می‌دارد. اما اگر یک مهندس واجد شرایط دارید که دیگ بخار شما را سرویس می‌کند، ارزش دارد که از آنها خواسته‌های زیر را بخواهید:

گرگرفتگی

مهندس گرمایش شما سیستم را با مواد شیمیایی آغشته می‌کند، سپس آنها را با گرمایش روشن می‌کند. این روش از شر لجن خلاص می‌شود که باعث خرابی‌های بی‌شمار دیگ می‌شود.

فیلتر سیستم مغناطیسی

با شستشوی سیستم، می‌خواهید یک بازدارنده گرمایش مرکزی اضافه کنید. این دستگاه لجن گرمایشی را تجزیه می‌کند، بنابراین فیلتر سیستم مغناطیسی می‌تواند آن را بگیرد.

مارک‌های باکیفیت مانند BoilerMag، Fernox و Magnaclean همگی بازدارنده‌ها و فیلترهای سیستم را عرضه می‌کنند.

کاهنده مقیاس

در نهایت، بررسی کنید که آیا در منطقه “آب سخت” هستید یا خیر. اگر چنین هستید، احتمال زیادی وجود دارد که رسوب آهک باعث تخریب اجزای گران قیمت دیگ مانند مبدل حرارتی شما شود. یک کاهنده رسوب با کیفیت بالا (یک فیلتر رسوب آهک) به جلوگیری از ورود رسوب آهک به سیستم شما کمک می‌کند.

سرویس دیگ بخار: بعدی چیست؟

از خواندن راهنمای ما در مورد هزینه‌های سرویس دیگ متشکریم.

آیا به یک دیگ بخار جایگزین فکر می‌کنید و در مورد قیمت دیگ‌های جدید فکر می‌کنید؟ از این ماشین حساب برای تعیین اندازه دیگ مورد نیاز خود استفاده کنید و قیمت ثابت و روی صفحه را در کمتر از 2 دقیقه دریافت کنید.

اگر فکر می‌کنید چیزی را از دست داده‌ایم یا می‌خواهید تجربه خود را در مورد سرویس دیگ بخار به اشتراک بگذارید، لطفاً نظر خود را در زیر برای خوانندگان ما بگذارید.

 

از هزینه‌های گران قیمت خرابی خودداری کنید
قول تعویض دیگ: اگر زیر 7 سال باشد و نتوانیم آن را تعمیر کنیم، آن را تعویض می‌کنیم.
YourRepair را امتحان کنید . از 9 پوند در ماه
همه برنامه‌ها شامل: خدمات سالانه دیگ بخار، کلیه قطعات و نیروی کار، پشتیبانی نامحدود و خط کمک 24 ساعته است.
Sandy Mudieo9 می‌گوید:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید