نصب موتورخانه شوفاژ در شعله گستران پارس - خرید پکیج دست دوم با گارانتی در شعله گستران پارس

تماس با شعله گستران پارس

فقط با یک تماس تلفنی تعویض دیگ و منابع دوجداره ، ساخت و تعمیرکلکتور، تعمیرات آبگرمکن دیواری بوتان و ایران رادیاتور، لوله کشی آب و گاز خرده‌کاری ، تعمیر پکیج و سرویس پکیج در تهران و کرج ، نصب پکیج ، نصب موتورخانه شوفاژ ، هواگیری موتورخانه شوفاژ ، لوله کشی موتورخانه ساختمان ، ساخت مخزن و جوشکاری و تامین پکیج و قطعات با نازلترین قیمت و … خود را به شعله گستران پارس بسپارید.

روال فعالیت شعله گستران به چه صورت است ؟

پس از ثبت درخواست از طریق وبسایت و یا تماس با شرکت، تعمیرکاران ما جهت مراجعه حضوری در محل شما هماهنگی‌های لازم را به عمل می‌آورند.

چقدر زمان برای نصب و راه‌اندازی یا رفع عیب دستگاه و تحویل آن لازم است؟

در مراجعه حضوری تعمیرکار به محل معمولا بین نیم ساعت تا چند ساعت مشکل مرتفع می‌شود.

ضمانت حفظ حریم خصوصی چگونه است؟

تعمیرکاران ما در زمان استخدام به سختی گزینش می‌شوند و گذشته از داشتن مدارک دانشگاهی معتبر و گزراندن دوره‌های تخصصی نصب و راه اندازی موتورخانه شوفاژ، لوله‌کشی، سرویس پکیج و … طی دوره‌ای با شرایط حریم خصوصی و حضور در خانه مشتری نیز آشنا می‌شوند. همچنین گواهی سوء پیشینه، عدم اعتیاد و … نیز از آنها دریافت می‌شود و یک ضامن معتبر نیز آنها را تایید می‌کند.

اگر مشکل مجددا رخ دهد برای تعمیر هزینه ای دریافت می شود؟
خیر، در صورتی که دستگاه معیوب گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نخواهد شد و در مورد دستگاه‌هایی که فاقد گارانتی هستند و یکبار توسط تکنسین ما تعمیر شده باشد و مشخص شود رفع عیب به صورت کامل انجام نشده هیچ هزینه‌ای برای رفع عیب مجدد از شما دریافت نخواهد شد.
چگونه باید هزینه خدمات را پرداخت کنیم؟

بهترین راه برای این کار، پرداخت در محل می‌باشد.

آیا لوله کشی ساختمان هم انجام می دهید؟

لوله کشی آب و گاز به صورت خورده کاری انجام می شود.

شعله گستران پارس علاوه بر این موارد چه خدمات دیگری ارائه می دهد؟

برخی خدمات شعله گستران پارس شامل تعویض دیگ و منابع دوجداره، ساخت وتعمیرکلکتور، خدمات لوله کشی آب و گاز به صورت خورده کاری، ساخت مخزن و جوشکاری، تعمیرات انواع پکیج، تامین پکیج و قطعات با نازلترین قیمت و … می باشد.

برای ما ایمیل ارسال کنید