تعمیر موتورخانه ساختمان و تعمیرات موتورخانه شوفاژ

خرابی های عمده پمپ موتور خانه و راه های تعمیر آن

تعمیر موتورخانه و موتورخانه ساختمان یکی از مهم‌ترین تجهیزات در ساختمان هست و در ساختمان‌های صنعتی از جمله بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، خدمات خشکشویی، خدمات فرآوری مواد غذایی، کارخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در تمامی صنایع به نوعی سیستم موتورخانه برای تامین گرما و یا آب گرم مصرفی به عملیات خود متکی است.

خرید موتورخانه می‌تواند بیش از صد میلیون هزینه داشته باشد، بنابراین تعمیر و نگهداری مداوم موتورخانه کلید عملیات ایمن است. مطمئن شوید که نگاهی به هزینه موتورخانه جدید انداخته‌اید و ببینید کدام یک برای بودجه شما قابل اجرا است. با توجه به اهمیت آنها، تعمیر و نگهداری پیشگیرانه (PM) برای تمام دیگهای بخار صنعتی به منظور به حداکثر رساندن زمان کار و به حداقل رساندن هزینه‌های تعمیر ضروری است.

 

موتورخانه چگونه کار می‌کند؟

دیگ‌های بخار صنعتی مشابه دیگ‌های گرمایش خانگی هستند با این تفاوت که دیگ‌های بخار صنعتی به میزان قابل توجهی بزرگتر هستند. آنها قطعات بسیار پیچیده‌ای از تجهیزات هستند و دو طرح اصلی از دیگ‌های بخار وجود دارد: لوله آب و لوله شعله / لوله دود (در غیر این صورت به عنوان دیگ پوسته شناخته می‌شود).

در موتورخانه لوله آب، آب در لوله‌هایی قرار دارد که توسط گاز داغ احاطه شده‌اند، در حالی که در دیگ‌های پوسته‌ای، گاز داغ از طریق لوله‌هایی که توسط آب احاطه شده‌اند جریان می‌یابد. در هر دو حالت گاز داغ آب را گرم می‌کند.

موتورخانه خود یک استوانه افقی بزرگ است که اطراف آن عایق است، معمولاً تقریباً می‌باشند. 75٪ آب، اجازه می‌دهد تا 25٪ شکاف برای بخار.

خرابی های عمده پمپ موتور خانه و راه های تعمیر آن
خرابی پمپ موتور خانه

در داخل دیگ، لوله‌های شعله در آب می‌نشینند. گاز داغ وارد لوله‌های شعله می‌شود (گذر اول) و از طریق یک محفظه معکوس داخلی ادامه می‌یابد که گازهای دودکش را معکوس می‌کند و آنها را به لوله دود هدایت می‌کند (گذر دوم). یک محفظه معکوس خارجی، گاز دودکش را برای بار دوم معکوس می‌کند و آن را به لوله دود دیگری هدایت می‌کند (گذر سوم). هنگامی که گاز از گذرگاه سوم عبور کرد، از یک دودکش خارج می‌شود. سپس آب گرم شده به بخار تبدیل می‌شود.

سپس بخار از طریق لوله‌ها به اطراف سیستم منتقل می‌شود و آب گرم به شیرها پمپ می‌شود.

 

تعمیر و نگهداری موتورخانه 

صرف نظر از نوع دیگ، یک برنامه تعمیر و نگهداری مناسب باید اجرا شود تا اطمینان حاصل شود که کارخانه شما تا حد امکان کارآمد عمل می‌کند.

ایجاد رسوب و رسوبات دیگر در دیگهای بخار و لوله کشی سیستم باعث کاهش کارایی تجهیزات می‌شود. این می‌تواند باعث خطرناک شدن موتورخانه شود و می‌تواند منجر به از دست دادن درآمد در طول زمان خرابی شود. هرچه مقیاس بیشتری در سمت آب کوره داشته باشید، تلفات حرارتی بیشتری خواهید داشت که منجر به نیاز به سوخت بیشتری برای تولید مقدار بخار مورد نیاز می‌شود.

بارزترین مزیت تعمیر و نگهداری منظم جلوگیری از خرابی موتورخانه است، با این حال:

ایمنی و قابلیت اطمینان را افزایش می‌دهد
هزینه‌های تعویض را کاهش می‌دهد
راندمان انرژی را افزایش می‌دهد
مدیریت موجودی بهتر
راندمان انرژی را افزایش می‌دهد
کاهش زمان خرابی در طول بازرسی سالانه موتورخانه
در حالی که این مزایا قابل توجه هستند، در نظر گرفتن هزینه‌های کمتر آشکار مرتبط با خرابی مؤلفه یا سیستم، مانند دعاوی حقوقی احتمالی و از دست دادن عمومی سرقفلی – در صورت وقوع یک حادثه جدی، نیز مهم است. به همین دلیل است که سه مورد زیر دلایل حیاتی برای نگهداری موتورخانه شما را مشخص می‌کند.

1. حفظ کیفیت آب

راندمان موتورخانه صنعتی شما به طور مستقیم به کیفیت آب مرتبط است. دیگ آب را به بخار تبدیل می‌کند، هر گونه ناخالصی در آب باعث کاهش کیفیت بخار می‌شود. این امر منجر به هدر رفتن انرژی و هزینه‌های عملیاتی بالاتر می‌شود.

تعمیر و نگهداری بویلر شامل آزمایش شیمیایی آب است، این نتایج نشان می‌دهد که آیا کیفیت آب به اندازه کافی خوب است تا از خوردگی، رسوب‌گیری و سایر مشکلاتی که طول عمر دیگ را کوتاه می‌کند، جلوگیری کند.

نمک همچنین می‌تواند به سرعت در موتورخانه جمع شود، که می‌تواند منجر به خوردگی موتورخانه شود، این به این دلیل است که وقتی آب تبخیر می‌شود، نمک‌هایی که به طور طبیعی در آب هستند نمی‌توانند تبخیر شوند.

مطالعه بیشتر:   علت صدای زیاد موتورخانه

 

2. اطمینان حاصل کنید که موتورخانه درست شده است

Blow down فرآیند تخلیه دوره‌ای آب از دیگ است. این امر ضروری است زیرا مواد جامد در آب آرایشی حل می‌شوند زیرا دیگ آب خالص را به شکل بخار خارج می‌کند.

کف دیگ حاوی بیشترین مقدار لجن است، شیر تخلیه کمی زیر سطح آب وارد دیگ می‌شود، جایی که غلظت مواد جامد محلول در آن بالاتر است. دمیدن مناسب عنصر اصلی نگهداری دیگ برای جلوگیری از تجمع لجن خطرناک است.

 

3. تسهیل عایق بندی مناسب

عایق برای عملکرد ایمن و کارآمد موتورخانه حیاتی است. در مقدار عایق مورد نیاز و همچنین موادی که عایق از آن ساخته شده است بسته به اندازه لوله و دمای آن در حین کار تفاوت وجود دارد.

تعمیر و نگهداری عایق شامل بازرسی لوله کشی، سطوح موتورخانه و اتصالات می‌باشد.

خرابی های عمده پمپ موتور خانه و راه های تعمیر آن
خرابی های عمده پمپ موتور خانه

تصفیه آب

تصفیه آب باید به عنوان بخشی از طراحی سیستم دیگ برای افزایش عمر دیگ اجرا شود. یک برنامه تصفیه آب شامل:

نرم کننده‌های آب

رایج‌ترین شکل تصفیه آب، نرم کردن آب است. نرم کننده‌های آب سختی آب را از بین می‌برند.

دوز شیمیایی

ناخالصی‌های موجود در آب تغذیه دیگ می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی در راندمان دیگ‌های بخار و سیستم‌های بخار شود. معمولاً برای حذف یا اصلاح ناخالصی‌ها باید آب خوراک را به صورت شیمیایی تصفیه کرد.

نمونه برداری آب

به منظور اطمینان از عملکرد ایمن، کارآمد و اقتصادی یک کارخانه موتورخانه، ضروری است که از آب موتورخانه برای تجزیه و تحلیل در فواصل زمانی منظم نمونه برداری شود.

AquaChem طیف گسترده‌ای از برنامه‌های تصفیه موتورخانه پیشرفته را ارائه می‌دهد که برای استفاده در انواع سیستم‌ها از سیستم‌های فشار کم، متوسط ​​و بالا ایجاد شده است.

این محصولات از خوردگی خطوط اکسیژن و میعانات، تشکیل لجن و کف جلوگیری می‌کنند. آنها همچنین به مشتریان کمک می‌کنند تا در عین کاهش هزینه‌های انرژی، نیروگاه‌های خود را با حداکثر بازده راه اندازی کنند.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

 

 

 

به دنبال نصب دیگ گرمایش مرکزی جدید در گلاسکو هستید؟

اگر به دنبال نصب دیگ بخار هستید یا علاقه مند به تعویض دیگ هستید، خدمات گاز مطلق امروز می تواند به شما کمک کند.

خدمات تعویض و نصب دیگ بخار ما تمام مناطق گلاسکو و مناطق اطراف آن مانند East Kilbride، Paisley، Hamilton، Cumbernauld و بسیاری دیگر را پوشش می دهد. ما بیش از 15 سال تجربه نصب بویلرهای ترکیبی جدید با تمام تولید کنندگان پیشرو داریم.

قبل از هر گونه نصب دیگ گاز جدید یا تعویض دیگ، ما از ملک شما بازدید می کنیم و نصب فعلی دیگ را بررسی می کنیم. سپس اندازه مناسب دیگ را محاسبه می کنیم و به شما کمک می کنیم تا دیگ بخار را انتخاب کنید که مناسب دارایی و بودجه شما باشد. ما سعی نمی‌کنیم شما را به انجام کارهای غیرضروری متقاعد کنیم – اعتقاد ما این است که با ارزش‌گذاری خوب برای اولین کارتان، در صورت نیاز دوباره بازمی‌گردید و همچنین ما را به دوستان و خانواده توصیه می‌کنید.

آیا می خواهید قبوض گرمایشی خود را کاهش دهید؟

ما به بسیاری از مشتریان محلی در گلاسکو کمک کرده ایم تا قبض های گرمایش مرکزی خود را با نصب دیگ های با راندمان بالا در خانه هایشان کاهش دهند. آیا می دانستید تنها با نصب دیگ گاز جدید در خانه می توانید سال به سال قبض های گرمایشی خود را کاهش دهید. از آنجایی که ما در گلاسکو مستقر هستیم، آماده هستیم تا در خانه شما را ملاقات کنیم تا در مورد بهترین طراحی سیستم گرمایشی کارآمد برای خانه شما بحث کنیم و یک پیشنهاد رایگان بدون تعهد ارائه دهیم.

 

 

خدمات گاز مطلق، کارشناسان تعمیر بویلر گلاسکو

تعمیر دیگ بخار هر چه که باشد، مهم است که به نیازهای خود نگاهی حرفه ای داشته باشید، به خصوص زمانی که گاز در میان باشد. با بیش از 15 سال سابقه خدمات گاز مطلق، مهندسین با تجربه ای که ثبت نام کرده اند بیش از توانایی تعمیر دیگ شما هستند.

مطالعه بیشتر:   نقشه موتورخانه با دیگ چگالشی

اکثر تعمیرات دیگ بخار ما با اولین بازدید شما تکمیل می شود، این امر تضمین می کند که نه تنها هزینه های شما به حداقل می رسد بلکه آب گرم و گرمایش بسیار مورد نیاز خانه را نیز برای شما فراهم می کند.

برای تعمیرات سریع و مطمئن دیگ بخار با شماره 0141 321 7934 تماس بگیرید

ما ثبت شده در ایمن گاز هستیم، بنابراین هر گونه تعمیر مورد نیاز را می توان با آگاهی کامل انجام داد، زیرا ما کاملاً واجد شرایط انجام هر اندازه کار هستیم.

اگر به دنبال تعمیر محلی و مقرون به صرفه دیگ بخار هستید در صورتی که دیگ بخار شما خراب شود یا شاید فکر می کنید وقت آن رسیده است که دیگ خود را با یک مدل جدیدتر بهینه تر جایگزین کنید، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا بهترین گزینه را انتخاب کنید.

نقل قول رایگان | قیمت ثابت و هیچ چیز اضافی پنهان!

 

تعمیر و تعویض سریع دیگ بخار در سراسر گلاسکو

  • تعمیرات دیگ بخار با قیمت ثابت رقابتی
  • بررسی های تشخیصی و ایمنی بویلر Combi
  • کلیه قطعات و نیروی کار در قیمت گنجانده شده است
  • تخصص مهندسین ثبت شده Gas Safe
  • نصب کامل دیگ گاز موجود است
  • دیگ های چگالشی و سیستم های گرمایشی کارآمد
  • گواهینامه های ایمنی گاز صاحبخانه
  • پاور فلاشینگ

 

آیا دیگ گاز شما نیاز به تعمیر دارد؟

اگر در گلاسکو یا در منطقه ای نزدیک زندگی می کنید و به تعمیر دیگ گاز اضطراری نیاز دارید، با خدمات گاز مطلق تماس بگیرید.

شما به یک راه حل سریع و قابل اعتماد نیاز دارید که هزینه ای برای زمین نداشته باشد. خدمات گاز مطلق زمان پاسخگویی سریع در منطقه گلاسکو و همچنین قیمت های محلی رقابتی را برای هر تعمیر دیگ ارائه می دهد.

هیچ وقت زمان آسانی برای خرابی دیگ گاز شما وجود ندارد، بنابراین با انجام تقریباً تمام تعمیرات دیگ بخار در اولین بازدید، می توانیم خدمات استثنایی به شما ارائه دهیم. خدمات تعمیر دیگ ما منحصر به گلاسکو نیست، ما همچنین به مشتریان در شمال و جنوب Lanarkshire، شرق و غرب Dunbartonshire و بسیاری از مناطق دیگر در مرکز اسکاتلند کمک می کنیم.

هزینه تعمیر دیگ چقدر است؟

متأسفانه تا زمانی که نتوانیم دیگ بخار شما را ارزیابی کنیم، نمی توانیم قیمت دقیقی به شما بدهیم. با این حال، مطمئن باشید که هیچ هزینه پنهانی با خدمات تعمیر دیگ بخار وجود ندارد. تمام قیمت‌های ما ثابت و کاملا شفاف هستند، بنابراین شما از همان ابتدا می‌دانید که هزینه نهایی چقدر خواهد بود.

بررسی تعمیر دیگ بخار مورد اعتماد در گلاسکو

ما برای خدمات تعمیر دیگ بخار خود در گلاسکو شهرت بسیار خوبی به دست آورده ایم و دیگ های گاز را برای مشتریان محلی در سراسر شهر تعمیر می کنیم. با تأییدیه‌های RatedPeople، Checkatrade و خدمات مشتریان Google Business همیشه در اولویت‌های ما قرار دارد.

متخصصان دیگ بخار

ما به عنوان مهندسان ثبت شده Gas Safe تعمیرات دیگ بخار را برای اکثر تولید کنندگان پیشرو انجام می دهیم، از جمله: Baxi، Broag (Avanta)، Worm Glow (Ultracom، Flexicom، Betacom)، Ideal (Classic، ICOS، ISAR، ESPRIT، ELISE، مکزیک)، Keston (. Qudos)، Main، Potterton (Suprima، Promax، Performa، Gold)، Vaillant (Ecotec)، Worcester (Greenstar، Highflow) و Honeywell Controls.

سرویس دیگ های گاز در گلاسکو

سرویس دهی منظم دیگ بخار عمر کاری دیگ شما را افزایش می دهد، ما مهندسان گاز بسیار ماهری هستیم و کنترل ها و قطعات را بررسی می کنیم، به دنبال آسیب رسوب به دیگ بخار و سیستم آن خواهیم بود، و رادیاتورها، دریچه ها و لوله های در معرض نشتی و خوردگی را بررسی می کنیم. به شما کمک می‌کند سال‌ها با یک دیگ بخار در شرایط کار خوب و ایمن لذت ببرید.

خدمات دیگ شامل روشن کردن سیستم شما، بررسی نشت گاز، تمیز کردن قطعات دیگ بخار در صورت لزوم – مانند MOT برای دیگ شما! بسته به دیگ شما و اینکه چند بار آن را سرویس کرده اید، این کار ممکن است 30 دقیقه طول بکشد.

مطالعه بیشتر:   راهنمای استفاده از ترموستات حرارت مرکزی

 

 

 

 

 

 

خدمات تعمیر دیگ بخار

آسیب به بخش های جداگانه سیستم دیگ می تواند باعث کاهش عملکرد شود. در بدترین حالت، حتی می تواند به معنای خرابی سیستم دیگ باشد. این می تواند باعث مشکلات دیگری مانند از دست دادن ضرب الاجل ها و اجرای با هزینه های بیشتر شود. بنابراین، تعمیر سیستم دیگ بخار بسیار مهم است. در این مواقع، یکی از مهندسین سرویس خبره و با تجربه ما می تواند به شما در تشخیص و حل مشکل کمک کند.

هنگامی که به خدمات تعمیر ما نیاز دارید، می توانید از طریق اطلاعات تماس در صفحه تماس ما با ما تماس بگیرید . مهندسین خدمات ما هفت روز هفته و بیست و چهار ساعت شبانه روز در دسترس هستند. با توجه به موقعیت مکانی ما، امکان اعزام مهندسان خدمات به بنادر روتردام، آمستردام و آنتورپ در عرض یک ساعت وجود دارد. بسته به موقعیت مکانی دقیق، می توان به بندرهای دیگر در سراسر جهان در عرض یک روز دسترسی داشت.

پس از درخواست خدمات ما، یکی از مهندسان خدمات با شما تماس خواهد گرفت تا از مشکل مطلع شود. به این ترتیب، آنها می توانند اطمینان حاصل کنند که قطعات یدکی و ابزارهایی را که ممکن است برای رفع مشکل مورد نیاز باشد، بیاورند. با توجه به موجودی زیاد قطعات یدکی در انبار، می توانیم زمان تعویض اقلام آسیب دیده را کاهش دهیم.

هنگامی که یک مهندس سرویس وارد موتورخانه می شود، سیستم دیگ بخار را بررسی می کند که در کجای سیستم علت مشکل نهفته است. هنگامی که منشا مشکل پیدا شد، مهندس سرویس مناسب ترین استراتژی برای تعمیر سیستم را با رئیس کشتی در میان می گذارد. بر اساس تصمیم رئیس، قطعات معیوب در سیستم دیگ بخار می تواند توسط مهندس سرویس تعمیر، تمیز، تنظیم و یا تعویض شود. در صورت لزوم، سیستم را می توان مجدداً کالیبره کرد تا بتوان به اوج عملکرد دست یافت.

تعمیر شوفاژخانه تعمیر موتورخانه شوفاژ تعمیر تاسیسات موتورخانه تعمیر رایگان موتور خانه رله موتورخانه شوفاژ تعمیر واسطه پمپ شوفاژ آموزش تاسیسات موتورخانه pdf بازسازی موتورخانه

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید