آموزش تنظیم فشار پکیج

آموزش تنظیم فشار پکیج - شعله گستران پارس - sholegostaran

آموزش تنظیم فشار پکیج مهم است برای اینکه خیلی اهمیت دارد که پکیج دیواری شما با فشار صحیح کار کند – فشار بسیار کم می تواند باعث قطع شدن عملکرد سیستم شما شود و فشار بیش از حد می تواند شیر اطمینان را تحریک کند به این دلیل که پکیج دیواری نیاز به افزایش فشار دارد. به همین خاطر است که پکیج‌ها دارای یک فشار سنج هستند که می توانید از آن برای تعیین نیروی فیزیکی استفاده شده در سیستم گرمایشی خود استفاده کنید.

 

آموزش تنظیم فشار پکیج

گیج فشار معمولاً در جلوی پکیج دیواری قرار دارد و باید دارای یک قسمت سبز و قرمز باشد که می تواند برای تشخیص فشار خیلی کم، خیلی زیاد یا درست استفاده شود. نیرویی که محاسبه می کند نیروی آب گرمی است که از سیستم پکیج شما عبور می کند. بیشتر پکیج‌ها باید بین یک تا 1.5 بار فشار کار کنند.

کاهش فشار بار پکیج اتفاقی معمولی است. این اتفاق معمولاً به این دلیل است که مقداری از آب سیستم از بین رفته است. اگر فشار کمتر از 0.5 بار است، می توانید از یک حلقه پرکننده برای کشیدن آب بیشتر به سیستم استفاده کنید. شما باید تا زمانی که سیستم به سطح صحیح برسد فشار دهید. از طرف دیگر، اگر فشار بار خیلی زیاد است، می توانید مقداری از آن را با شستشو و جرمگیری پکیج تخلیه کنید.

به همین دلیل است که تنظیم فشار پکیج بسیار مهم است.

فشار سنج بویلر

مواردی که می تواند بر تنظیم فشار پکیج تأثیر بگذارد

سیستم گرمایش شما باید از نظر نشتی بررسی شود. اگر در سیستم شما نشتی وجود داشته باشد پکیج شما ممکن است فشار خود را از دست بدهد. ساده ترین راه برای آزمایش نشتی این است که فشار سیستم را کنترل کنید تا مطمئن شوید که زیاد افت نمی کند. اگر فشار بار پکیج دیواری شما به طور مکرر کاهش می یابد، می تواند نشان دهنده علت نشت آب از پکیج باشد.

مطالعه بیشتر:   چرا پکیج صدا می‌هد؟ بررسی 7 علت صدا دادن پکیج

یکی دیگر از مواردی که می‌تواند بر فشار شما تأثیر بگذارد مخزن انبساط است، این مورد باید توسط یک متخصص در طول سرویس پکیج دیواری بررسی شود.

هر چند وقت یکبار باید فشار بار پکیج چک شود؟

آموزش تنظیم فشار پکیج و حفظ فشار صحیح در پکیج دیواری برای بازدهی بهتر پکیج بسیار مهم است. این کار می‌تواند توسط مهندسین شعله گستران پارس در طول سرویس سالانه پکیج دیواری در بهترین زمان برای سرویس انجام شود.

 

 

راه‌اندازی موتورخانه، سرویس و تعمیر پکیج دیواری در شعله گستران پارس

در صورتی که نیاز به سرویس و یا تعمیر پکیج دیواری منزل خود دارید می توانید از متخصصین ”شعله گستران پارس” کمک بخواهید. متخصصین و تعمیرکاران خبره ”شعله گستران پارس” آمادگی خود را جهت هرگونه خدمات اعلام می دارند. ” خدمات شعله گستران پارس” شامل سرویس پکیج دیواری و تعمیرات مانند سرویس کردن، عیب یابی و رفع مشکل پکیج و آبگرمکن های دیواری، نصب و راه اندازی موتورخانه شما عزیزان در مکان شما می باشد. فقط کافیست در تمام روزهای هفته با☎️ شماره 09981606070 تماس بگیرید و از خدمات این مجموعه در هر نقطه از تهران و کرج استفاده نمایید.

همچنین ما در شعله گستران خرید و فروش انواع پکیج دست دوم با گارانتی 6 الی 1 ساله داریم. صورتی که ناز به خرید پکیج ارزان داشتید با شماره 09981606070 تماس بگیرید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

One thought on “آموزش تنظیم فشار پکیج

  1. Pingback: علت نشت آب از پکیج + نحوه رفع آن ? چرا پکیج آب میده ؟ - شعله گستران پارس

دیدگاهتان را بنویسید